www.thelogo.pl
Waluty:
sandały espadryle ,sandaly czarne ,koszula lniana ,koszula dżinsowa ,spodnie jogger ,spodnie boyfriend
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Informacje o wysyłce

Możemy wysłać na cały świat; najczęstsza metoda jest wysyłana przez EMS, fedex, dhl.

Po prostu kup i ciesz się z naszych usług, wyślemy to do twoich drzwi.

Twoja paczka jest dostarczana przez Express Shipping Agency. Teraz możemy zapewnić EMS i DHL oraz kilka innych Air Express. Nasza domyślna metoda ekspresowa to EMS, a my mamy umowę z International EMS, więc możemy zapewnić Ci najtańszy ładunek. A jeśli chcesz skorzystać z usługi DHL lub innej usługi Air Express, musisz zapłacić dodatkową opłatę.

W przypadku wysyłki o standardowej stawce wysyłamy paczkę za pośrednictwem usługi ekspresowej poczty (EMS), która trwa 5-10 dni roboczych w prawie każdym kraju na świecie.

Różne metody wysyłki:

W przypadku wysyłki przyśpieszonej wysyłamy drogą DHL, TNT, UPS w zależności od Twojej lokalizacji.

Dla bezpłatnej wysyłki, wysyłamy TYLKO przez EMS.

Ogólnie, po potwierdzeniu pełnej płatności, twoja przesyłka zostanie wysłana w ciągu 12 godzin. Dostarczenie na adres zajmuje 3-5 dni roboczych.

W przypadku wszystkich zamówień międzynarodowych paczki trwają od 4 do 6 dni roboczych.

Czas dostawy różni się w zależności od Twojej lokalizacji i sytuacji przetwarzania celnego. W przypadku niektórych dystryktów dystryktów czas dostawy może być opóźniony o kilka dni. Dziękuję za Twoje zrozumienie.

Czas i czas przetwarzania:

Nasz czas przetwarzania wynosi 1-4 dni robocze po dokonaniu płatności, a numer śledzenia zostanie dostarczony później. Opłaty za wysyłkę zależą od wagi Twoich przedmiotów. Pobieramy bardzo niskie opłaty za wysyłkę dla naszych klientów, aby zaoszczędzić pieniądze.

Oferujemy ubezpieczenie przesyłki w celu ochrony przesyłki przed utratą lub uszkodzeniem przesyłki. Wszelkie zgłoszone problemy, pomożemy natychmiast rozwiązać Twoje problemy.

Jak śledzić swoje zamówienie:

Wielu klientów wysyła do nas e-maile i prosi ich, aby wszyscy martwili się, czy mogą dostać zamówione przez siebie towary. Ale proszę, nie martwcie się zbytnio, ponieważ po wysłaniu każdej paczki powiadomimy was o numerach przesyłek. A jeśli przeszukasz nas na Facebooku, zobaczysz, co mówią klienci po otrzymaniu paczki.

A kiedy wykonamy Twoje zamówienie, wyślemy Ci również e-mailem dowód potwierdzający naszą legitymację, ponieważ mamy 100% gwarancję na dostawę i gwarancję.

Powrót